Vonios ir Tualeto Įrengimas

 
Santechnikos Paslaugos Kaune

Vonioje prasideda ir baigiasi kiekviena mūsų diena: valomės dantis, paskubomis palendame po dušu ir – į darbą, o vakarais šilta vonia padeda atsipalaiduoti ir užmiršti dienos rūpesčius. Todėl, įsigijus naują būstą, svarbu gerai apmąstyti, kaip norėtumėte įsirengti vonią ir tualetą. Jeigu Jums jau dabar ima skaudėti galvą, pagalvojus apie gausybę santechnikos montavimo ir įrengimo niuansų, nusiraminkite – mes dirbame tam, kad Jums padėtume!

Siūlome vonios montavimą, pajungimą ir remontą Kaune už patrauklią kainą. Taip pat atliekame tualeto įrangos, klozeto, unitazo montavimą, tvirtinimą, pajungimą ir keitimą Kaune ir Kauno rajone! Prireikus, atliekame ir pakabinamo klozeto montavimą.

Kreipkitės į mus, jeigu Jums svarbi aptarnavimo kokybė, profesionalumas ir laiku atliekamos užduotys. Visa tai ir dar daugiau siūlome kauniečiams ir Kauno rajono gyventojams, kuriems reikalinga profesionalių santechnikų pagalba. Mūsų vizija – švarūs, tvarkingi ir visais patogumais aprūpinti Jūsų namai. Jeigu liksite nepatenkinti suteikta paslauga, padarysime viską, kas mūsų jėgoms, kad ištaisytume padėtį. Mes dirbame vardan Jūsų komforto!

Skubus iškvietimas: (8-666) 11160