Radiatorių Keitimas

 
Santechnikos Paslaugos Kaune

Nors mūsų šalyje žiemos vis švelnėja ir dažnai šaltuoju metų laiku pasiilgstame sniego, tačiau šaltukas, kad ir nedidelis, sumišęs su drėgme, verčia mus šilčiau rengtis einant į lauką, o namų šildymui vis dar išleidžiame nemažas sumas.

Daugiabučių renovacija kol kas juda vėžlio žingsniu, tad kaip dar galėtumėte suteikti namams daugiau šilumos ir jaukumo? Mes, kaip patyrę santechnikai, galime patarti ne tik šiltinti namus, bet ir pakeisti senus radiatorius naujais, modernesniais. Jie gali būti tiek mums įprasti ketaus-špižiniai, tiek plieniniai ar net elektriniai. Mes patarsime, kurie tinkamiausi Jūsų namuose ar atskirose jų patalpose (pvz., vonioje nepatartina montuoti plieninių radiatorių).

Taigi siūlome Jums radiatorių keitimą, pajungimą, montavimą ir remontą už nedidelę kainą, kuri greitai atsipirks dėl sumažėjusių išlaidų šildymui. Savo paslaugas teikiame Kaune ir Kauno rajone. Susisiekite su mumis, o mes Jus nudžiuginsime profesionaliai atliktu darbu, maloniu aptarnavimu ir greitu reagavimu į Jūsų iškvietimą. Garantuojame, kad mūsų sumontuoti radiatoriai tarnaus ilgai ir patikimai.

Skubus iškvietimas: (8-666) 11160